24 Грудня 2016
Відбувся захист творчих проектів

Одним із перспективних та результативних методів навчання студентів творчих спеціальностей є метод проектів. На відміну від інших класичних форм навчання він дає можливість залучати кожного студента до активного творчого пошуку, використання всіх доступних інформаційних джерел, вміння продуктивно аналізувати інформацію, зважувати можливі варіанти та приймати проектні рішення для отримання бажаного результату. Найбільша цінність даного методу полягає у вихованні звички доводити власний творчий задум до завершення.

Щороку на підсумковому занятті з навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності» студентами спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів» під керівництвом викладача Тетяни Червінської, проводиться захист розроблених та реалізованих творчих проектів. Роботи студентів вражають своєю майстерністю, талановитістю, живою зацікавленістю та відданістю тривалій і непростій роботі.

Політичне становище України ніколи не залишало байдужими студентів нашого коледжу. Саме тому народна тематика завжди є актуальною. Про це свідчать наступні роботи: мініатюрний «Народний віночок» виготовлений із штучних квітів та різнокольорових стрічок (Симко В.), роботи в техніці вишивки бісером: жіноча сорочка-вишиванка (Овачук О.) та ікона (Чербу Д.), «Квіткова скатертина», техніка – вишивка гладдю (Нандриш Ю), дерев’яна тарілка розфарбована в стилі петриківського розпису «Україно – процвітай!» (Глинська К.).

Студентами Паучек Ю та Паламарюк А. виконані надзвичайно цікаві роботи «Неподільна Україна» та «Великодня писанка» в сучасній техніці стрінг-арт (панно із цвяхів переплетених різнокольоровими нитками). Також великої уваги заслуговує виріб «Щит переможця» (техніка аплікації із зрубів дерева), виконаний студенткою Гуцуляк Т.

Окрім народної тематики та традиційних технологій студенти-модельєри вдало використовують підручні засоби для створення цікавих декоративних предметів інтер’єру: «Сова», аплікація із ґудзиків (Іванищук Я), букет троянд із осіннього листя в техніці гербарій (Орлецька В.), Сувенір-іграшка «Павучок», (капрон та наповнювач) студентки Зеленько В, «Цвіт маку» Малявської Ю. та фоторамка, прикрашена квітами із паперових серветок (Довбенчук І.).

Всі творчі проекти розроблені за наступним змістом:

  • Актуальність проекту;
  • Обґрунтування вимог до проектованого виробу;
  • Дослідження історії застосовуваної техніки виконання;
  • Вибір та аналіз кращих зразків (моделей-аналогів);
  • Вибір матеріалів та інструментів;
  • Процес технологічного виготовлення виробу;
  • Економічна оцінка виробу;
  • Рекомендації щодо використання.

Творчі проекти студенти вміло презентували в програмному ресурсі Microsoft Power Point.

Бажаємо наймолодшим студентам подальшого творчого розвитку та успішної здачі екзаменаційної сесії!

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38