31 Березня 2017
Відбувся захист дипломних проектів

В останні дні березня студенти випускної групи спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів» представили на розгляд Екзаменаційної комісії розроблені дипломні проекти. Творче бачення студентами дитячої моди знайшло своє відтворення в представлених колекціях одягу для наших маленьких модників. Асортимент – від літніх суконь до демісезонних пальт та святкових комплектів.

До проектування студенти підійшли дуже серйозно, усі етапи проектних робіт проведено ґрунтовно, від вибору матеріалів, що забезпечують гігієнічність одягу до елементів декоративного вирішення, що дозволяють малюкам постійно вчитись та розвиватись. Голова екзаменаційної комісії, конструктор ТДВ «Трембіта» Зубкова Лариса Валентинівна зазначила, що тематика дипломних проектів сучасна, актуальна, різноманітна, індивідуальна, а глибокі теоретичні знання студентів дали змогу підготувати змістовні та докладні доповіді під час захисту. Екзаменаційна комісія відмітила також практичне застосування студентами новітніх прийомів технологічної обробки та принципів проектування одягу з врахуванням умов виробництва.
Вітаємо з успішним завершенням навчання! Зичимо подальших успіхів, звершення всіх мрій і досягнення поставленої мети, а головне – адаптуватись до сучасних реалій!

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38