17 Грудня 2016
Підсумки року англійської мови у Чернівецькій області

16 грудня 2016 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області був проведений вебінар для методистів іноземних мов районних і міських методичних кабінетів, керівників методичних об’єднань викладачів англійської мови професійно-технічних навчальних та вищих навчальних закладів І–IV рівнів акредитації.

У роботі засідання взяли участь – директор ІППОЧО Григорій Іванович Білянін, заступник директора з науково-методичної роботи ІППОЧО Тамара Степанівна Богачик, директор коледжу Приватного вищого навчального закладу «Буковинський університет» Квітослава Дмитрівна Матійчук, завідувач НМЦ ІММВ ІППОЧО Світлана Михайлівна Куриш, методист НМЦ ІММВ ІППОЧО Наталія Василівна Блажевська, методист Ради директорів ВНЗ I–II р. а. Чернівецької області Микола Степанович Семенюк, викладач англійської мови Чернівецького коледжу дизайну та економіки Крістіна Олегівна Зикова.
З вітальним словом до всіх учасників вебінару звернувся директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Григорій Іванович Білянін. Григорій Іванович наголосив на тому, що Рік англійської мови в Україні добігає до логічного завершення, проте важливість здобуття учнями та студентами вмінь спілкуватися іноземними мовами залишається надзвичайно актуальною.
Заступник директора з науково-методичної роботи ІППОЧО Тамара Степанівна Богачик розповіла про розвиток іншомовної освіти України в умовах формування Концепції нової української школи. Далі, про хід виконання заходів, проектів та програм, присвячених Року англійської мови в області охарактеризувала завідувач навчально-методичного центру іноземних мов і міжнародних відносин Світлана Михайлівна Куриш.
Директор Квітослава Дмитрівна Матійчук розповіла про ряд заходів, що були проведенні у коледжі Приватного вищого навчального закладу «Буковинський університет» впродовж 2016 року.
Також, до всіх учасників вебінару звернулася викладач Чернівецького коледжу дизайну та економіки Крістіна Олегівна Зикова. Крістіна Олегівна за допомогою електронної презентації продемонструвала цьогорічні досягення викладачів і студентів коледжу. Так, у навчальному закладі були проведенні такі цікаві заходи, присвячені Року англійської мови в Україні, як День святого Валентина, «Модний проект – 2016», заходи з нагоди 100-річчя від дня народження Івана Франка, до Міжнародного дня перекладача, Дня Подяки, Хелоувіна та багато інших. Крім того, Крістіна Олегівна розповіла про участь викладачів коледжу у навчально-методичному семінарі, який був організуваний британським науковцем Воном Джонсом у стінах Львівського національного університету ім. І. Франка у другій декаді вересня.
Завершився вебінар обговоренням питань щодо продовження використання ефективних форм і методів при викладанні іноземних мов в сучасних умовах реформування української освітньої системи.

img_7427 img_7428 img_7429 img_7430 img_7431 img_7433 img_7434


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38