24 Травня 2016
Відбувся семінар на тему: «Європейська культура ХХ – поч. ХХІ ст.»

24 травня в лекційній аудиторії Чернівецького коледжу дизайну та економіки на базі груп І-го курсу спеціальності «Моделювання й конструювання промислових виробів» був проведений семінар у формі захисту творчих робіт на тему: «Європейська культура ХХ – поч. ХХІ ст.». Даний захід відбувся в рамках заходів предметної (циклової) комісії соціально-гуманітарних дисциплін. Студенти груп 1-203А і 1-203Б насамперед охарактеризували модернізм, як сукупність мистецьких напрямків і стилів, що існували починаючи з кінця ХІХ ст. – середини ХХ ст. Характерним для модернізму є схильність до зображення дійсності як абсурду й хаосу; особистість подається в контексті відчуження її від соціуму, закони якого сприймаються нею як такі, що є ірраціональними та алогічними. Філософія модернізму базується на ідеях про неможливість пізнання і відтворення сучасного світу засобами класичної культури.

Крім того, студенти розповіли про такі напрямки модернізму як експресіонізм, фовізм, кубізм, дадаїзм, сюрреалізм, абстракціонізм, футуризм та інші. Всі творчі роботи виконувалися у вигляді електронних презентацій, тому всім присутнім було надзвичайно цікаво дізнатися про художні напрямки модернізму не лише у світі, але й їхніх культурний розвиток на теренах України.

Найкращими були творчі роботи студентів Богдани Рейкало та Крістіни Панчук «Модернізм», Анастасії Гаврилець та Анастасії Смереки «Абстракціонізм», Крістіни Грабовецької та Тетяни Кельби «Сучасна масова культура» й Аліни Бабій та Крістіни Гуцкал «Дадаїзм».

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38