6 Жовтня 2016
Відбувся перший етап конкурсу серед шанувальників творчості Шевченка

6 жовтня у Чернівецькому коледжі дизайну та економіки відбулося урочисте відкриття VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка. Конкурс проводиться з метою вшанування творчої спадщини національного Генія, поета світового рівня, Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої студентської молоді та підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Захід розпочала заступник директора з виховної роботи Тетяна Юріївна Левко, яка зазначила, що конкурси такого характеру необхідно проводити, адже це формує національну свідомість особистості, почуття патріотизму та віри у світле майбуття нашої держави.

Студенти читали вірші Великого Кобзаря, згадували основні віхи його життя та творчості, співали пісні.

Викладач української мови та літератури Марія Маноліївна Смутняк, продекламувавши заповітні слова Кобзаря, розповіла про завдання та особливості конкурсу і представила студентам теми творчих робіт. Тематика завдань була звернена до особистості Т.Г. Шевченка, його долі, а також спрямована на духовні цінності українського народу.

Переможці конкурсу стануть учасниками ІІ етапу та продемонструють свої мовно-літературні вміння і навички на обласному рівні.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ДИЗАЙНУ ТА ЕКОНОМІКИ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38