2018 2017 2016
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень
11 Грудня 2017
Відбувся інформаційний круглий стіл
DSC_0185

11 грудня 2017 року у Чернівецькому коледжі дизайну та економіки відбувся інформаційний круглий стіл за участі віце–президента з академічних питань Коледжу Санта Фе (штат Флорида, США) Вільми Е. Фуентес, фахівця з питань освіти відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні Віри Терновської, головного спеціаліста Міністерства освіти і науки України Віктора Вихора.

На заході були присутні: завідувач сектора координації діяльності вищих навчальних закладів та науки Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Михайло Павлюк, голова Ради директорів закладів вищої освіти Чернівецької області, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста Алла Гапей, керівники коледжів і технікумів Буковини. Під час круглого столу був здійснений порівняльний аналіз у напрямках координації, управління та фінансування вищих навчальних закладів США та України, визначення спільних і відмінних рис вітчизняної та закордонної (зокрема, американської) освітньої системи. Крім того, керівники закладів вищої освіти ознайомилися з особливостями спрощеної вступної кампанії в коледжах США, дотримання доброчесності та якості, відповідності економічним потребам конкретного регіону.
Професор Вільма Е. Фуентес розповіла, що протягом короткого періоду відвідала понад 10 українських міст і близько 30 коледжів. Приємними враженнями вона поділилися і стосовно відвідування чернівецьких коледжів, де студенти навчаються в затишній і дружній атмосфері взаєморозуміння та співпраці.
Також пані Вільма Е. Фуентес ознайомила всіх присутніх з програмою обміну з Україною для керівників коледжів, що складається з шеститижневого навчання (однотижневого виконавчого діалогу та п’ятитижневого семінару) і проводиться Університетом штату Флорида разом з Коледжем Санта Фе.


Тематичні теги:
Copyright © 2016
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ДИЗАЙНУ ТА ЕКОНОМІКИ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

echo'
tarafsiz haber porno izle
';