2018 2017 2016
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень
21 Листопада 2016
Відбулися заходи з відзначення Дня Хрещення Київської Русі-України
image

21 листопада 2016 року на базі Державного вищого навчального закладу «Чернівецький коледж дизайну та економіки» відбулися заходи з відзначення Дня Хрещення Київської Русі-України. Так, у лекційній аудиторії коледжу студенти економічного відділення денної форми навчання взяли участь у диспуті «Роль прийняття християнства в історії та культурі України», який організував і провів викладач основ філософських знань Микола Степанович Семенюк.Метою даного заходу було розширити знання студентів про процес християнізації Київської Русі та його історичне значення; розвивати критичне мислення, стимулювати творчі здібності студентів; виховувати інтерес до історії та культури українського народу, повагу до християнських цінностей, релігійну толерантність; формувати почуття національної гідності.
Зі вступним словом до всіх присутніх звернувся Микола Степанович. Викладач зазначив, що запровадження християнства сприяло подальшому формуванню українців як нації, з самобутньою культурою і релігійними віруваннями, а його наслідки – залишаються і до сьогодні одними з найбільш дискусійних тем у науковій літературі.
Студенти академічних груп 2–801 і 2–901 представили на розсуд слухачів тематичні доповіді, а після їх завершення – відбувся жвавий диспут, де кожний наводив необхідні аргументи, підтверджуючи чи заперечуючи думку опонента. Захід проходив у позитивній емоційній атмосфері. Публічне обговорення стало гарним засобом для «гімнастики розуму та почуттів» студентів і продемонструвало теоретичні вміння доведення істинності чи хибності власних суджень.
Крім того, бібліотекарем коледжу Іриною Євгенівною Горожанською була підготовлена тематична книжкова виставка «Хрещення Київської Русі – погляд крізь час», яку з цікавістю переглянули студенти-економісти.
Завершився захід переглядом документального фільму «Послідовники вчення, що змінило світ». У ньому провідні науковці, політичні та громадські діячі розповіли про зміни, що відбулися в різних галузях суспільного життя (науці, освіті, культурі, мистецтві, економіці тощо) завдяки поширенню християнства на теренах України та всієї Європи.


Тематичні теги:
Copyright © 2016
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ДИЗАЙНУ ТА ЕКОНОМІКИ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

echo'
tarafsiz haber porno izle
';