21 Листопада 2016
Відбулися заходи з відзначення Дня Хрещення Київської Русі-України

21 листопада 2016 року на базі Державного вищого навчального закладу «Чернівецький коледж дизайну та економіки» відбулися заходи з відзначення Дня Хрещення Київської Русі-України. Так, у лекційній аудиторії коледжу студенти економічного відділення денної форми навчання взяли участь у диспуті «Роль прийняття християнства в історії та культурі України», який організував і провів викладач основ філософських знань Микола Степанович Семенюк.Метою даного заходу було розширити знання студентів про процес християнізації Київської Русі та його історичне значення; розвивати критичне мислення, стимулювати творчі здібності студентів; виховувати інтерес до історії та культури українського народу, повагу до християнських цінностей, релігійну толерантність; формувати почуття національної гідності.
Зі вступним словом до всіх присутніх звернувся Микола Степанович. Викладач зазначив, що запровадження християнства сприяло подальшому формуванню українців як нації, з самобутньою культурою і релігійними віруваннями, а його наслідки – залишаються і до сьогодні одними з найбільш дискусійних тем у науковій літературі.
Студенти академічних груп 2–801 і 2–901 представили на розсуд слухачів тематичні доповіді, а після їх завершення – відбувся жвавий диспут, де кожний наводив необхідні аргументи, підтверджуючи чи заперечуючи думку опонента. Захід проходив у позитивній емоційній атмосфері. Публічне обговорення стало гарним засобом для «гімнастики розуму та почуттів» студентів і продемонструвало теоретичні вміння доведення істинності чи хибності власних суджень.
Крім того, бібліотекарем коледжу Іриною Євгенівною Горожанською була підготовлена тематична книжкова виставка «Хрещення Київської Русі – погляд крізь час», яку з цікавістю переглянули студенти-економісти.
Завершився захід переглядом документального фільму «Послідовники вчення, що змінило світ». У ньому провідні науковці, політичні та громадські діячі розповіли про зміни, що відбулися в різних галузях суспільного життя (науці, освіті, культурі, мистецтві, економіці тощо) завдяки поширенню християнства на теренах України та всієї Європи.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38