21 Травня 2016
Відбулися спортивні змагання, приурочені до Олімпійського дня

Вже стало доброю традицією до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року) відзначати Олімпійський день. Олімпійський день – це родинне свято спорту, де кожний знаходить собі заняття до душі та зможе відчути себе справжнім олімпійцем. В рамках міжнародного Олімпійського дня 20 травня 2016 року в Чернівецькому коледжі дизайну та економіки було проведено спортивне свято «Олімпійські резерви». 

У ясний, по–літньому теплий, сонячний день, викладачі фізичного виховання Сергій Миколайович Головачук та Валентина Володимирівна Головачук вивели команди першокурсників на спортивний майданчик, де і розпочалося свято. Участь в ньому взяли студенти першого курсу. Так, група 1-801 представила команду «Живчик», група 1-901 – команду «Вікторія», група 1-203А – команду «Амазонки» та група 1-203Б – команду «Олімпійці».

До привітального слова було запрошено виконуючого обов’язки заступника директора з виховної роботи Миколу Степановича Семенюка, який побажав студентам стати справжнім взірцем олімпійської досконалості, тими людьми, на яких можна буде рівнятися.

Такі заходи в коледжі відбуваються з метою популяризації спорту серед студентської молоді, сприяння збереження та зміцнення здоров’я студентів, розвитку їх фізичних якостей та здорового способу життя.

До програми змагань включено: естафети, конкурси, вправи на спритність «Розклади м’ячі», «Естафета з перешкодами», «Стрибки у мішку» та ін. До «Олімпійських резервів» приєдналися куратори академічних груп Галина Денисівна Андросова, Крістіна Олегівна Зикова, Ярослава Петрівна Шеремета, Ірина Василівна Гнатюк, які взяли участь у пізнавальній вікторині, тим самим додаючи командам такі необхідні бали. Усі учасники ретельно готувалися і спортивне протистояння між командами було цікавим та видовищними.

Оцінювали спортивні змагання члени журі: Оксана Богданівна Куса, Ірина Євгенівна Горожанська, Анастасія Тарасівна Мельник, Вікторія Анатоліївна Гуцуляк та Микола Степанович Семенюк.

Згідно з результатами змагань І місце зайняла команда «Амазонки» (гр. 1-203А), ІІ місце – команда «Олімпійці» (гр. 1-203Б), а третє розподілили дві команди – «Вікторія» (гр. 1-901) і «Живчик» (гр. 1-801).

Вітаємо учасників змагань та бажаємо нових перемог!

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38