23 Листопада 2016
Відбулося засідання педагогічної ради

23 листопада 2016 року в лекційній аудиторії Чернівецького коледжу дизайну та економіки відбулося чергове засідання Педагогічної ради. На порядку денному обговорювалося питання «Перехід до нової якості практичної підготовки як необхідний чинник розвитку конкурентоспроможності навчального закладу».

Як відомо, практична підготовка є однією з форм організації освітнього процесу та обов’язковим компонентом освітньо-професійних програм підготовки фахівців кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст». Від якості виконання завдань у період практики залежить професійне становлення майбутнього фахівця. На цьому наголосила голова педагогічної ради – директор коледжу Алла Гапей, відкриваючи засідання педагогічної ради.
Завідувач навчально-виробничої практики Ольга Довганюк розповіла про особливості організації практичного навчання у розрізі спеціальностей, про матеріальну базу, де студенти реалізують роботу з проходження навчальних практик, кадровий склад забезпечення викладання дисциплін практичного спрямування. В процесі засідання було розглянуто проблеми ефективності організації та проведення практичної підготовки, про можливі варіанти наближення середовища навчання до реальних умов роботи фінансистів і бухгалтерів, а семе: застосування віртуального підприємства, оновлення програмного забезпечення, залучення практиків до участі у круглих столах, які представляють потенційні установи роботодавців, запровадження нетрадиційних форм практичних занять. Також було наголошено про розширення баз практик – потенційних роботодавців.
Далі, до слова була запрошена голова циклової комісії загальнотехнічних дисциплін і технологій Ольга Віхрова, яка зазначила, що практика у студентів спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів» передбачає безперервність та наступність виробничо-практичного навчання під час отримання випускниками кваліфікації молодшого спеціаліста. Розповіла про особливості пошиття виробів у процесі проходження студентами практик.
Анна Чепишко, викладач дисципліни «Банківські операції» підкреслила, що під час навчальної практики студентів економічного відділення досить зручно використовувати окремі банківські онлайн-платформи.
Крім того, до всіх присутніх звернулася викладач фахових дисциплін Наталка Кучінік. Наталка Іванівна зазначила, що на сьогоднішній день у бухгалтерському обліку широко використовуються спеціальні комп’ютерні програми.
Завершилося засідання прийняттям рішення про створення робочої групи щодо перегляду навчальних планів підготовки фахівців. Також, голови предметних (циклових) комісій до кінця календарного року мають підготувати пропозиції щодо покращення організації практичної підготовки в коледжі.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38