31 Серпня 2016
Відбулася посвята студентів–першокурсників

31 серпня у Чернівецькому коледжі дизайну та економіки відбулася урочиста Академія – посвята першокурсників у студенти. Це надзвичайно важливий день для кожного студента нового набору, адже саме з цього дня починається дорога в майбутнє: професійне становлення.

Розпочався захід виконанням Державного Гімну України, який нагадав всім присутнім, що саме з національного самоусвідомлення починається рух вперед. Із привітанням та напутніми словами до першокурсників звернулась директор коледжу Алла Гапей, побажавши їм успіхів на професійній ниві та повною мірою реалізовувати власний потенціал.

Студентське модельне агентство «Рута» порадувало всіх демонстрацією колекції «Буковинський віночок». Найурочистішим моментом заходу було прийняття клятви студентами-першокурсниками. Вони щиро пообіцяли зберігати та примножувати традиції Альма-Матер. А символічний атрибут – студентський квиток – першокурсникам вручив голова Студентської ради коледжу Віталій Терен. І для того, щоб скріпити свою приналежність до численної когорти студентського люду всього світу пролунав гімн «Гаудеамус», який є символом вільного, натхненного, невимушеного життя студентів!

На жаль, сьогоднішнє свято було із сумними нотками, адже на нашій миролюбивій Україні триває війна, тож присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих. І наостанок, словами «Ми за мир» до всіх присутніх звернулися вихованці вокального гуртка «Шарм» під керівництвом Людмили Кірнадз.

Свято завершилось. Вже завтра для першокурсників почнеться терниста дорога до здобуття вершин науки. В добру путь та хай вам щастить!

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38