26 Жовтня 2016
Відбулася ІІІ Регіональна науково-практична конференція

26 жовтня 2016 року на базі Державного вищого навчального закладу «Чернівецький коледж дизайну та економіки» відбулася IIІ Регіональна науково-практична конференція «Сучасні педагогічні технології та інноваційні методики навчання в підготовці молодших спеціалістів: методологія, теорія, досвід, проблеми».

Метою конференції було висвітлення теоретичних і прикладних аспектів впровадження сучасних педагогічних технологій та інноваційних методик навчання у підготовці молодших спеціалістів, актуальних методичних проблем коледжів та технікумів Буковини. Перед початком роботи конференції всі присутні мали змогу переглянути показ колекції «Величне століття» від студентського модельного агентства «Рута».
Розпочинаючи засідання, з вітальним словом до учасників та гостей конференції звернулася директор Чернівецького коледжу дизайну та економіки, голова Ради директорів ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації Чернівецької області Алла Василівна Гапей.
На конференції було представлено спектр питань з педагогіки, методології освіти, теоретико-методичних аспектів навчання та виховання, формування професійних компетентностей. Робота конференції була запланована таким чином, щоб усі бажаючі змогли обмінятися досвідом та оприлюднити результати власних досліджень у розрізі тих тем, якими вони володіють найкраще.
Робота науково-практичної конференції відбувалася у формі пленарних засідань у секціях: «навчальна робота», «виховна робота», «науково-методична робота» та «робота практичних психологів». Під час роботи секції «навчальна робота» педагоги на високому професійному рівні коротко й чітко окреслили основні структурні ділянки навчальної роботи у ВНЗ I–II рівнів акредитації нашої області та розповіли про власні навчально-методичні напрацювання.
Від Чернівецького коледжу дизайну та економіки участь у конференції взяла практичний психолог Ірина Євгенівна Горожанська, яка ознайомила присутніх з практичним застосуванням відносно нового методу психокорекції – арт-терапії, який використовує можливості мистецтва для досягнення позитивних змін в інтелектуальному, емоційному та особистісному розвитку людини.
Науково-практична конференція відбулася на високому науковому та організаційному рівні. Всі учасники конференції, які брали участь, працюючи безпосередньо в секційних засіданнях та в заочній формі отримали сертифікати. Масштабність конференції, глибина обговорюваних питань, рівень представництва її учасників засвідчили, що педагогічні працівники коледжів і технікумів Буковини мають значний потенціал, виокремлюють та успішно реалізують інноваційні методики й педагогічні технології навчання в підготовці молодших спеціалістів.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38