22 Квітня 2016
Відбулась «Ярмарка професій»

Для того, щоб допомогти учням зробити вибір серед розмаїття широких можливостей продовження свого професійного становлення, визначити власні професійні здібності, Чернівецький коледж дизайну та економіки разом з Чернівецьким міським центром зайнятості 21 квітня 2016 року організував профорієнтаційний захід «Ярмарок професій».

Усіх гостей заходу привітала Іващук Марія Вікторівна, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Чернівецького міського центру зайнятості, розказавши про важливість соціального партнерства між навчальними закладами та центрами зайнятості.

Ведучі заходу – студенти Купровський Андрій та Довганюк Марія запросили учнів у світ професій Чернівецького коледжу дизайну та економіки. Присутнім на заході запропонували переглянути відеоматеріали з порадами про те, як обрати свою професію і не помилитися.

Презентуючи спеціальність «Моделювання, конструювання та художнє оздоблення одягу», учні дізналися про особливості роботи дизайнера та перспективи подальшого працевлаштування. Студенти-модельєри продемонстрували гостям модну колекцію 2016 року «Seductive dresses». Також усі гості мали можливість здійснити віртуальну подорож у творчу майстерню студентів-модельєрів.

Презентуючи економічні спеціальності «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування», ведучі розповіли, якими рисами повинен бути наділений справжній економіст, де він може працювати, чому економічна освіта допомагає досягнути успіху. Про життя та творчі здобутки студентів-економістів, а також їхнє подальше професійне зростання йшлося у відеопрезентації про економічні спеціальності.

Своїм виступом приємні враження подарували гостям коледжу команда КВК «Финансы поют романсы».

Наприкінці зустрічі всі охочі мали можливість пройти профорієнтаційне онлайн тестування для визначення власних професійних здібностей.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38