2018 2017 2016
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень
21 Січня 2017
«В єдності – наша сила!»: привітання директора коледжу з нагоди Дня Соборності та Свободи України

98 років тому, 22 січня 1919 року, з балкона будинку на вулиці Софійській у Києві пролунали пророчі слова: «Віднині на всіх українських землях, розділених віками, Галичині, Буковині, Закарпатській Русі й Наддніпрянщині буде єдина велика Україна… Віднині є тільки одна незалежна Українська Народна Республіка. Віднині український народ, звільнений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об’єднати всі зусилля своїх синів для створення нероздільної незалежної Української Держави на добро і щастя українського народу». Саме у цей історичний день було проголошено Акт Злуки між Українською Народною Республікою і Західно-Українською Народною Республікою. Цій непересічній події судилося вкарбуватися в історію України національним святом – Днем Соборності.

22 січня — День Соборності та Свободи

Історичний досвід постійно нагадує українцям про те, що головною, незаперечною, неперехідною цінністю для всіх нас є незалежна, соборна держава. Лише за умови політичної й економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України у світі. І сьогодні, коли ми відзначаємо День Соборності і Свободи у таких умовах, що змушені захищати свою свободу і свою землю від російської зовнішньої агресії, це державне свято набуває ще більшої ваги і особливого значення.

У цей день ми особливо маємо усвідомлювати та цінувати істину: не важливо де ми народилися чи живемо – на Поліссі чи Донбасі, Слобожанщині чи Галичині – всі ми є українцями! Тому цінуймо і шануймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, бо в єдності – наша сила!

Коли ми промовляємо «соборність», то чуємо слово «собор». І приходять на згадку слова Олеся Гончара: «Бережіть собори душ наших!». Адже такий собор душі є у кожного і берегти його – означає слідкувати за своїми думками, діями та вчинками, знати і пам’ятати свою історію…

Слава Україні! Героям слава!


Тематичні теги:
Copyright © 2016
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ДИЗАЙНУ ТА ЕКОНОМІКИ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

echo'
tarafsiz haber porno izle
';