13 Травня 2016
В культурно–мистецькому центрі «Садгора» відбулася історико-краєзнавча конференція «Садгора – від барона Гартенберга до сучасності»

У п’ятницю, 13 травня 2016 року, в культурно-мистецькому центрі «Садгора» відбулася історико-краєзнавча конференція «Садгора – від барона Гартенберга до сучасності», присвячена 245-ій річниці з дня заснування даного поселення.

До всіх присутніх звернулися такі поважні гості – перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька, заступник Чернівецького міського голови Олександр Паскар, Генеральний консул Румунії в Чернівцях Елеонора Молдован та Почесний консул Австрії в Чернівцях Сергій Осадчук.

У роботі конференції взяли участь науковці, літературознавці, депутати міськради та громадські діячі. В. о. заступника директора з виховної роботи коледжу, викладач основ філософських знань Микола Семенюк презентував власну дослідницьку роботу на тему: «Історичні відомості про село Рогізна, на землях якої зростала Садгора». Також, Микола Степанович зазначив, що студенти Чернівецького коледжу дизайну та економіки те ж долучилися до цієї знакової події. Адже, 27 квітня, на базі Державного вищого навчального закладу «Чернівецький індустріальний коледж» відбулася науково–практична конференція на тему: «Геральдика, вексилологія України: історія, міфи, традиції», під час якої студентка ІІ-го курсу Віолетта Бойко представила електронну презентацію на тему: «Герб Садгори».

На завершення президент ГО «Товариство барона фон Гартенберга – Садагура» Володимир Новак-Садогурський подарував всім присутнім пам’ятний жетон «Садагурській монетарні 245 років».

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38