24 Травня 2016
Ти злетів у синє небо поміж зорі…

24 травня 2016 р. в актовому залі Чернівецького коледжу дизайну та економіки відбулася літературно-мистецька композиція «Ти злетів у синє небо поміж зорі…», приурочена до 75-річчя від дня народження кіноактора, кінорежисера, сценариста Івана Миколайчука. Його називали обличчям і душею українського поетичного кіно, аристократом духу і блискучим самородком. В його особі наша нація отримала героя, який пробуджував національний дух українців. Розпочалося свято з української народної пісні «Ой, у гаю при Дунаю…» у виконанні студентки групи 2-203А Юлії Семанишин. Далі, ведучі заходу Олег Охотник і Наталія Карачева розповіли про непрості періоди у житті актора, особливо присутнім сподобалася неймовірна історія кохання Івана та Марічки, адже вони були не лише талановиті, але й дуже схожі один на одного. Навколо них завжди струмувало поле пошуку вселюдських любові, добра та краси.

Всім присутнім надзвичайно сподобався вірш відомої української поетеси Ліни Костенко «Незнятий кадр незіграної ролі» у виконанні студентки Яни Коваль (гр. 2-801), яка розповіла його не лише інтонаційно та емоційно, але й з притаманною їй ліричною манерою. Допомагала в постановці цього поетичного твору завідувач бібліотекою Інна Анатоліївна Божичко.

Чарівна пісня «Край, мій рідний край», яка була написана композитором-піснярем Миколою Мозговим, прозвучала у виконанні Іванки Настасійчук, студентки групи 1-901 (художній керівник Сергій Іванович Янушевський).

Крім того, у заході демонструвалися фрагменти з фільмів «Тіні забутих предків» і «Білий птах з чорною ознакою». Відомо, що «Тіні…» з успіхом переглядали на всіх континентах, він удостоївся десятка різних призів і нагород, його визнано і зараховано до двадцятки найкращих фільмів усіх часів і народів.

Завершилася літературно-мистецька композиція переглядом відеоматеріалу про святкування цьогорічного Дня вишиванки та флешмобу «Вишиванка єднає», який був проведений на Соборній площі нашого міста.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38