5 Травня 2016
«Тіні забутих предків» очима студентів

5 травня студенти Чернівецького коледжу дизайну та економіки мали змогу переглянути фільм «Тіні забутих предків», відзнятий на основі повісті українського письменника М. Коцюбинського. Даний захід пройшов у рамках святкування 75-річчя з дня народження всесвітньо відомого буковинця, актора, сценариста та кінорежисера Івана Миколайчука.

Перед початком демонстрації кінострічки до присутніх звернулася завідувач бібліотекою Інна Анатоліївна Божичко і у своєму виступі наголосила на тому, що фільм не з’явився на порожньому місці. Великий український класик М. Коцюбинський, вражений красою Карпат, створив своїх Ромео і Джульєтту, а Параджанов геніально переклав літературний твір мовою кінематографу. Як це часто буває геніальним кінострічкам передують геніальні літературні твори, прочитавши які кожен може збагатити своє власне враження від перегляду фільму.

Як відомо, режисером «Тіней забутих предків» був Сергій Параджанов, що «мріяв створити кінострічку, в якій на повний голос можна було б розказати про поетичну, талановиту душу українського народу». Фільм отримав 39 міжнародних нагород, 28 призів на кінофестивалях (із них – 24 гран-прі) у двадцять одній країні світу. Нещодавно Гарвардський університет включив його до списку обов’язкових для перегляду студентам, які претендують на вищий ступінь у кінознавстві.

Студенти зі захопленням переглянули кінострічку, яка викликала в них чимало позитивних емоцій, а після її завершення – відбулося активне обговорення сюжету.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38