13 Жовтня 2016
«Сила нескорених»: історичний турнір до Дня захисника України

14 жовтня вся Україна відзначає День захисника України. Поняття «захисник» вже давно втратило будь-які гендерні чи вікові ознаки. Захисник – це син, чоловік, батько. Захисник – це і донька, дружина, мати, бабуся, які своєю підтримкою, розумінням, відданістю та теплом зігрівають душі наших захисників. Захисник – це дитина, яка творить своїми дитячими рученятами оберіг для солдата, який весь час, перебуваючи на фронті, триматиме його біля свого серця.

13 жовтня в Чернівецькому коледжі дизайну та економіки відбувся турнір знавців історії українського війська «Сила нескорених», проведений викладачем історії України Ярославою Шереметою. Участь взяли студенти І курсу, серед них: команда «ПАТРІОТИ», (спеціальність «Моделювання та конструювання виробів легкої промисловості»), команда «СПЕЦНАЗ» (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»), команда «Онучки Хмельницького» (спеціальність «Облік та оподаткування»).

Всі учасники ретельно виконували завдання, в яких продемонстрували ерудицію, спритність, творчість та креативність. Боротьба серед команд була завзятою, всі проявили кмітливість та обізнаність, а присутні змогли почерпнути для себе щось нове та корисне. Перемога дісталась «Онучкам Хмельницького».

Всім учасникам бажаємо миру, здоров’я, мудрості та подальших успіхів! Пам’ятайте, ви – творці нашої держави! Прагніть до знань!

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ДИЗАЙНУ ТА ЕКОНОМІКИ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38