2 Лютого 2017
Стипендіальне забезпечення – у центрі уваги керівництва і студентського активу

2 лютого 2017 року в лекційній аудиторії відбулась зустріч керівництва Чернівецького коледжу дизайну та економіки зі студентським активом, в якій взяли участь директор коледжу Алла Василівна Гапей, заступник директора з виховної роботи Тетяна Юріївна Левко, головний бухгалтер Наталія Оттовна Чобану, завідувач відділення Оксана Богданівна Куса, методист відділення Надія Михайлівна Кисилиця, а також куратори академічних груп, голова Первинної профспілкової організації студентів Анастасія Мельник, голова Студентської ради – Віталій Терен.

Алла Василівна проінформувала присутніх про особливості Тимчасових правил призначення академічних стипендій, розроблених на основі постанови Кабінету Міністрів України №1050 від 28.12.2016 року «Деякі питання стипендіального забезпечення». Особливу увагу присутніх звернула на формування рейтингового списку студентів. При цьому зазначила, що стипендіальний фонд коледжу на сьогодні дозволяє забезпечити академічними стипендіями не більше 45% студентів, що навчаються за державним замовленням.

При зустрічі було наголошено на тому, що увесь процес нарахування стипендій в коледжі за новими правилами є цілковито прозорим, гласним, у ньому активну участь беруть представники студентської спільноти. Далі було обрано представників органів студентського самоврядування до складу стипендіальної комісії.

Завершуючи зустріч, Алла Василівна зазначила, що усі ці новації, звичайно, не додадуть оптимізму багатьом студентам, які не отримають стипендії, кому не стане снаги досягати високих рейтингових показників. Для когось це стане нагодою переглянути своє ставлення до навчання. Підтвердила, що керівництво коледжу і відповідальні особи готові дати відповіді на всі запитання стосовно стипендіального забезпечення. Адже це чимале випробування не тільки для студентів й батьків, а й для педагогічного колективу коледжу.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38