2 Лютого 2017
Стипендіальна комісія коледжу розглянула особливості нарахування академічних та соціальних стипендій в 2017 році

2 лютого 2017 року новостворена стипендіальна комісія Чернівецького коледжу дизайну та економіки затвердила рейтинги успішності студентів для призначення академічних стипендій за результатом семестрового контролю за І семестр 2016/2017 навчального року. Нагадаємо, що Постановою від 28 грудня 2016 р. № 1050 «Деякі питання стипендіального забезпечення» Уряд затвердив новий Порядок призначення і виплати стипендій студентам вищих навчальних закладів, які навчаються за денною формою навчання.

На початку засідання голова стипендіальної комісії – директор коледжу Алла Василівна Гапей ознайомила з Тимчасовими правилами призначення і виплати стипендій студентам коледжу, які затверджені Педагогічною радою 30 січня 2017 року.

Алла Василівна звернула увагу присутніх, що половина складу стипендіальної комісії коледжу (а це 5 осіб), складається власне з представників студентства. Особливу зацікавленість студентів під час засідання викликали питання, пов’язані з формуванням рейтингового списку. Були розглянуті й спірні питання призначення стипендій студентам.

На засіданні було повідомлено, що академічні стипендії у цьому семестрі призначаються згідно з рейтингом успішності, який складається на підставі навчальних досягнень студента протягом останнього навчального семестру. Розмір академічної стипендії становить 830 гривень на місяць. Розмір підвищеної стипендії збільшується на 45,5 % і становить 1208 гривень.

Голова інформаційного сектору Студентської ради коледжу Алла Батрановська поцікавилася, чи передбачено можливість врахування активної громадської участі в житті навчального закладу для отримання додаткових балів до рейтингу. Завідувач відділення, секретар стипендіальної комісії Оксана Богданівна Куса повідомила, що найближчим часом для громадського обговорення будуть розміщені критерії оцінки основних досягнень за участь у науковій діяльності, громадському житті, творчій та спортивній роботі, які будуть впливати на отримання академічної стипендії в наступному семестрі.

Отже, рейтингові списки сформовані і найближчим часом будуть оприлюднені на веб–сайті коледжу.

Щодо соціальних стипендій. З 1 січня держава матеріально підтримає окремі категорії студентів — вони отримуватимуть соціальні стипендії. Це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, чорнобильці, учасники бойових дій та їхні діти, діти загиблих воїнів. Студентам, які мають право отримувати соціальну й академічну стипендії, нададуть одну на вибір. Щоб отримати соціальну стипендію, треба подати до коледжу заяву та певні документи. Таку роботу вже проведено. Особові справи студентів, які претендують на соціальну стипендію, сформовано та передано органу соціального захисту населення. Усіх отримувачів соціальних виплат поступово вноситимуть до Єдиного державного автоматизованого реєстру.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38