21 Вересня 2018
Студенти взяли участь у Всеукраїнському спортивно-масовому заході

В рамках проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед студентів, у Чернівецькому коледжі дизайну та економіки відбулись цікаві спортивні події. Захід спрямований на реалізацію одного із важливих напрямів діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити молодих людей долучитись до спорту, сприйняти його філософію та жити за олімпійськими цінностями.

Так, дівчата мали змогу відвідати атмосферну йога-сесію та поринути у глибоку філософію даної духовної практики, спробувати виконати базові асани та техніку правильного дихання йоги, яка дозволяє заспокоїти розум та врівноважити нервову систему. Дівчата дізналися про походження цієї древньої практики, що означають назви асан, як їх правильно виконувати. А головне – це знання про корисний ефект у вигляді рівної постави, міцного здоров’я та гарного настрою!

Хлопці мали чудову нагоду продемонструвати свою силу та витривалість, взявши участь у флешмобі за здоровий спосіб життя із підтягування на поперечині «PushupChallenge», де змогли перевірити рівень власної фізичної підготовки та позмагатись за кращий результат. То ж студенти коледжу вкотре довели, що спортивний рух є запорукою здоров’я студентської молоді та розвитку студентського спорту в Україні.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38