26 Жовтня 2016
Студенти відвідали Управління Державного казначейства

25 жовтня 2016 року студенти третього курсу економічного відділення, які навчаються за спеціальністю «Фінанси і кредит» провели навчальне заняття в Управлінні Державного казначейства у м. Чернівцях Головного Управління Державного казначейства України у Чернівецькій області.

Метою навчальної екскурсії було ознайомлення студентів з організаційною структурою, основними завданнями органу, підвищення практичної підготовки студентів та їх майбутнього працевлаштування в органах ДКСУ.

Т.в.о. заступника начальника управління – начальник відділу видатків місцевого бюджету Богдан Вікторович Гуменний провів майбутнім фахівцям екскурсію по відділах управління, де студенти ознайомились із функціональними завданнями, організацією роботи відділів та обліковою політикою установи. Провідні фахівці установи на конкретних прикладах розповіли студентам про особливості казначейського обслуговування бюджетних коштів, зокрема розрахунково-касове обслуговування розпорядників і одержувачів бюджетних коштів; контроль за здійсненням бюджетних повноважень при зарахуванні надходжень бюджету, взятті бюджетних зобов’язань та здійсненні платежів; ведення бухгалтерського обліку і складання звітності про виконання бюджетів. У відділі надходжень продемонстрували порядок повернення помилково зарахованих доходів та відшкодування податкових надходжень. У відділі бухгалтерського обліку та звітності студенти мали змогу ознайомитися зі змістом фінансової та бюджетної звітності, порядком її складання і термінами подання.

Велика подяка начальнику Управління Державного казначейства у м. Чернівцях Масаєвій Ірині Андріївні за надану можливість проведення навчальної екскурсії та знайомства студентів напряму підготовки «Фінанси і кредит» з провідною фаховою установою.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38