3 Квітня 2017
Студенти відвідали Центр надання адміністративних послуг

03 квітня 2017 року студенти спеціальності «Бухгалтерський облік» і «Моделювання та конструювання промислових виробів» у супроводі викладача економічних дисцилін, кандидата економічних наук Стахової Наталії Петрівни відвідали Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради. Керівник ЦНАПу – Луців Петро Степанович надав студентам інформацію про послуги, які чернівчани можуть отримати в Центрі та провів екскурсію сучасними комфортними приміщеннями.

«Поінформованості та оперативності в роботі ЦНАП сприяють рецепція та інфобокс, організованість і упередження скупченості відвідувачів забезпечує електронна черга – розповідає Петро Степанович. В приміщенні центру передбачена сучасно оснащена зала для нарад і презентацій, кімната матері і дитини. Згідно із затвердженим переліком, в Центрі надання адміністративних послуг надається 179 видів послуг виконавчих органів міської ради, облдержадміністрації та інших територіальних органів. Запроваджено електронну послугу, коли заявник за спеціально отриманим кодом самостійно може вияснити стан розгляду його заяви». Також Петро Степанович розповів про Програму «Бюджет ініціатив чернівчан» і запропонував студентам долучилися до проекту «Зміни своє місто».

Зустріч відбувалась у цікавому діалозі і була корисною для студентів в перспективі для відкриття власної справи та вирішення організаційних питань. На кінець зустрічі Петро Степанович побажав студентам успіхів у відкритті власної справи і при необхідності звертатись до Центру надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38