24 Березня 2017
Студенти прийняли участь у засіданні круглого столу

З метою розвитку творчої та професійної активності студентів, поглиблення і збагачення професійних умінь і знань, формування професійної компетентності, творчого мислення сучасного молодого спеціаліста – 24 березня 2017 року студенти спеціальності «Фінанси і кредит» прийняли участь у засіданні студентського круглого столу на тему «Фінансові виклики глобалізаційної економіки», який відбувся у Чернівецькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ та організований викладачами кафедри фінансів, банківської справи та підприємництва.

З вітальним словом виступив Василь Федорович Кифяк – заступник директора з наукової, науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, д.е.н., професор. Василь Федорович окреслив актуальність теми круглого столу та висловив сподівання щодо продуктивної дискусії та вироблення пропозицій у напрямі підвищення ефективності функціонування фінансових систем та можливого використання результатів засідання у покращенні якості навчального процесу.

З науковими доповідями на теми: «Необанк як новий рівень розвитку банківського бізнесу», «Роль ТНК в глобалізаційній економіці» «Фінансові інновації у сфері банківського бізнесу», використовуючи мультимедійні презентації, виступили студенти інституту. Студенти коледжу активно долучалися до професійної дискусії зі студентами-доповідачами інституту. Представлені доповіді підвищили загальну зацікавленість аудиторії через аналітичний матеріал, який розкрив сучасні тенденції проблематики.

На зустрічі круглого столу провідний фахівець відділу малого та середнього бізнесу Чернівецького відділення ПАТ «Діамантбанк» Клейменова Леся Богданівна прокоментувала сучасні тенденції використання інноваційних продуктів у практичній діяльності комерційних банків та відзначила високий рівень компетентності студентів щодо розглядуваної проблематики.

Круглий стіл пройшов на високому рівні, слухачі зацікавилися змістовними доповідями та визначили перспективи підвищення ефективності функціонування фінансової системи України.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38