24 Квітня 2018
Студенти коледжу взяли участь у конференції в рамках проведення Свята української молоді

20-21 квітня студенти першого курсу економічного відділення Чернівецького коледжу дизайну та економіки Карпенко Оксана та Ткачук Олександр разом з викладачем історії Ярославою Шереметою взяли участь у конференції в рамках проведення Свята української молоді «Андрей Шептицький – це Україна: Будівничий, Князь, Лідер!», яке проходило в м. Львів. Організаторами заходів виступили Громадська рада «Святий Юр», Центр національного виховання ім. Андрея Шептицького, Всеукраїнська громадська організація «Союз Українок», Національний університет «Львівська політехніка», Рада директорів коледжів і технікумів Львівської області, Львівський технологічний технікум.

В ході міжнародної науково-практичної конференції «Андрей Шептицький – це Україна: Будівничий, Князь, Лідер» студенти представили результати своїх досліджень на теми: «Дбаючи про молодь, дбаєте про майбутнє. Виховні концепції Андрея Шептицького» (Оксана Карпенко), «Концепція екуменізму у філософії сприйняття релігій А. Шептицького: історична ретроспектива та сучасні реалії» (Олександр Ткачук).  Також наша делегація мала нагоду отримати позитивні емоцій від виступів учасників святкового концерту, відвідати комплекс Собору святого Юра та Національний музей імені А. Шептицького.

Захід залишив приємні враження. Такі постаті як Андрей Шептицький є дійсно знаковими в нашій історії та культурі, а його ідеї завжди будуть актуальними для українців.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38