16 Листопада 2018
Студенти гучно і весело відсвяткували День студента

16 листопада студентство Чернівецького коледжу дизайну та економіки гучно і весело відзначили Міжнародний день студента! На головній сцені навчального закладу відбулось розважальне талант-шоу «Генерація Z: 24 години на зв’язку». Цього разу студенти креативили на тему технологічного прогресу та інтернет–залежності. Учасниками  заходу стали майбутні команди КВК студентів нового набору, вже досвідчені команди старшокурсників, незрівняні викладачі і неперевершені зірки стенд-апу, команда «Ідеальна пара» (Надія Фоглінська та Микола Семен), а також викладачі-учасники Сергій Головачук та Ірина Гнатюк.

Виступ кожної команди був особливим: від ліричних роздумів та дружньої колаборації до яскравої безпосередньості та нестримного героїзму. Команди розповідали про тих, хто має на меті підкорити світ прогресивними ідеями та новітніми технологіями, про тих, хто змінює поняття: спілкування на чат, нових друзів на нових підписників чи фоловерів, компліменти на лайки, враження на коментарі. Вони розповідали про самих себе, про новаторів, які зможуть подивитись на буденні речі під новим кутом і зробити революцію, там, де її ніхто не очікує! А головне, вони довели, що за лаштунками сцени вони завжди залишатимуться великою і дружньою студентською родиною!

Кажуть, що у студентів є два свята: День студента і кожен день! То ж нехай позитивний настрій та щирі посмішки супроводжують вас кожного дня на шляху до заповітної мети! Зі святом, дорогі студенти!

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38