22 Березня 2017
Сьогодні фокус уваги зосереджений на працевлаштуванні молоді

З метою набуття та удосконалення знань молоді стосовно пошуку роботи та ефективної комунікації з роботодавцем, 22 березня 2017 року в Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Івасюка, студенти випускних груп економічного відділення взяли участь у зустрічі  з представниками Чернівецького обласного центру зайнятості та Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Відсутність достатнього практичного досвіду, правових та професійних знань, а часто і моральної непідготовленості до конкуренції на ринку праці, не дає можливості сьогодні в повному обсязі реалізувати своє право на працю молодим громадянам. Складнощі з працевлаштуванням часто виникають не тільки через непрості економічні умови та високу конкуренцію, а й через низьку обізнаність щодо головних тенденцій на ринку праці, незнання правил пошуку роботи, написання резюме, проходження співбесід.

Тема зустрічі: «Працевлаштування молоді в Україні». Сучасні методи пошуку роботи, подання резюме та відео-резюме, онлайн-співбесіда з роботодавцем, навчальні онлайн-ресурси побудови карʼєри – з такими новинками у сьогоднішньому працевлаштуванні ознайомили майбутніх працівників. Також студентам наголосили на перевагах офіційного працевлаштування і закликали їх до співпраці. На кінець зустрічі студентам побажали знайти роботу своєї мрії.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38