2 Грудня 2016
Сходинки професійного зростання

Вже традиційно, 12–ий раз, завдяки плідній співпраці, 30 листопада 2016 року два колективи: Чернівецький коледж дизайну та економіки та професійно-технічне училище №8 зустрілись у актовій залі коледжу в рамках реалізації концепції ступеневої освіти спільного проекту «Сходинки професійного зростання».

На зустріч були запрошені також учні Вищого професійно-технічного училища №3. Метою заходу було зорієнтувати випускників училища у подальшій професійній спрямованості, допомогти розкрити перспективи кращого розвитку свого майбутнього саме у Чернівецькому коледжі дизайну та економіки.

На «Сходинки професійного зростання» завітали і представники базових підприємств, установ, організацій краю: заступник генерального директора, начальник відділу кадрів Товариства з обмеженою відповідальністю «Трембіта» Андрій Васильович Чернівецький, приватний підприємець ательє «Все шиємо, ремонтуємо» Світлана Григорівна Плішка, директор магазину тканин «Гранд Текстиль» Олександра Миколаївна Юрчук. З вітальним словом виступив Андрій Васильович, зазначивши, що висококваліфіковані фахівці в галузі моделювання та конструювання одягу завжди затребувані на ринку праці.

Повідомивши про тенденції моди на 2017 рік для верхнього асортименту одягу, студенти академічних груп ІІІ курсу, продемонстрували яскраві та сучасні моделі пальт, виготовлених під час навчальної практики за власноруч розробленими комплектами лекал.

Своїм успіхом поділились і учні професійно-технічного училища №8, продемонструвавши колекцію суконь «Магія квітів» (під керівництвом майстрів виробничого навчання: Веренчук Людмили Миколаївни та Вінтоняк Зої Василівни) та молодіжних пальт (керівник – Сажин Леонід Петрович).

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38