29 Березня 2017
Ще одна важлива перемога!

Вітаємо студентку першого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Ірину Гринько, яка здобула перше місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Чернівецької області.

28 березня на базі Чернівецького коледжу Львівського національного аграрного університету був проведений ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації Чернівецької області. У змаганнях взяли участь 27 кращих студентів із 17 коледжів і технікумів області.
Олімпіада з математики проводилась з метою виявлення, відбору та підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку та реалізації здібностей студентів, стимулювання творчої праці студентів та педагогічних працівників, підвищення якості підготовки майбутніх фахівців, активізації навчально–пізнавальної діяльності студентів і навчально–виховної роботи викладачів математичних дисциплін.

Після завершення роботи журі були підведені підсумки олімпіади. Найкращих результатів досягла студентка Державного вищого навчального закладу «Чернівецький коледж дизайну та економіки» Ірина Гринько, яка посіла перше місце (викладач Фоглінська Надія Борисівна).

Побажаємо ж успіху переможниці обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики Ірині Гринько, яка представлятиме Чернівецьку область у наступному етапі змагань у травні цього року в столичному Промислово–економічному коледжі Національного авіаційного університету!

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38