27 Жовтня 2017
Шануємо світлу пам’ять

Українці не раз за свою історію платили страшну ціну за волю та незалежність. Зараз знову настав один з таких періодів історії, коли доводиться воювати із ворогом, що прийшов на нашу землю. Немаємо жодних сумнівів, що Україна переможе, бо вміння виборювати Батьківщину в українців тече у крові. У цей день хочемо, аби всі пам’ятали рядки з поеми Тараса Шевченка: «Борітеся – поборете, Вам Бог помагає!»

28 жовтня

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Є суд історії. Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини і наслідки. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Складні формулювання так само не підійдуть. У нашому календарі є не мало дат, які нагадують нам про ті далекі роки. Кожне наше місто чи містечко мають пам’ять про цю страшну війну. Бо в ході Другої світової війни 1941–1945 років саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму.

У ході визволення України силами чотирьох Українських фронтів, які налічували понад 2,3 млн. осіб, протягом січня 1943 року – жовтня 1944 року було проведено серію блискучих наступальних операцій.

Завершила визволення України Карпатська операція, що розпочалася 9 вересня 1944 року. 27 жовтня 1944 року було звільнено Ужгород, 28 жовтня радянські війська вийшли на сучасний кордон нашої держави. Саме 28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників. Це був кульмінаційний результат ряду наступальних операцій.

Шануємо світлу пам’ять наших предків. Маємо молитися за них та дякувати за усе, що вони зробили для того, щоб Україна була вільною від окупації. Вони поклали свої життя і наша вічна вдячність – їхня головна нагорода.


Тематичні теги:
Copyright © 2016
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ДИЗАЙНУ ТА ЕКОНОМІКИ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38