16 Травня 2016
Розпочався тиждень предметної (циклової) комісії обліково–фінансових дисциплін

Понеділок 16 травня почався тижнем предметної (циклової) комісії обліково-фінансових дисциплін. Розпочався він з проведення виховної години на тему: «Англійська мова для економіки». На початку заходу зі вступним словом до присутніх звернулася голова комісії Тетяна Миколаївна Махній, яка нагадала, що 2016 рік в Україні оголошено Роком англійської мови і наголосила на необхідності і важливості вивчення англійської мови, яка дає можливість відкрити світ та досягти успіху. Під час виховної години з доповідями виступили викладачі предметної комісії – Наталка Іванівна Кучінік «Чому англійська мова стала мовою міжнародного спілкування?», Юлія Вікторівна Пірог «Навіщо фахівцям в області економіки та фінансів англійська мова?» та Анна Олександрівна Чепишко «Комп’ютерні технології, соціальні мережі і англійський сленг». На завершення студенти групи 2–801 Марія Паладій, Андрій Купровський та Ольга Шкварчук продемонстрували «перлини» англійського гумору.

Також, цього дня в лекційний аудиторії відбулася вікторина на тему: «Англія крізь призму століть», в якій взяли участь студенти ІІ–го курсу економічного відділення. Історія, культура й традиції поєдналися в цьому надзвичайно цікавому заході. Перемогу у вікторині здобули студенти групи 2–901, які у підсумку отримали 21 бал.

Досвід професійного саморозвитку педагога на основі використання інформаційно–комунікаційних технологій та потенційних можливостей мережі Інтернет представила викладач фінансово–економічних дисциплін Анастасія Тарасівна Мельник, провівши тренінг на тему: «З досвіду створення індивідуального контенту викладача».

Крім того, викладачі циклу випустили пізнавальний тематичний економічний бюлетень «ECONAVTY» та презентували «Англо–український економічний словник».

Заплановані в рамках Тижня заходи приурочені до Дня науки, що відзначається щороку у третю суботу травня, і відбуваються під гаслами науки, творчості та перспективи розвитку. Такі заходи дають можливість студентам переконатися в тому, що вони можуть пишатися своїми спеціальностями, а викладачам підтвердити свій науковий розвиток та визначити напрямки діяльності в майбутньому.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38