29 Вересня 2017
Привітання директора коледжу з Днем працівників освіти

День працівника освіти

Велике щастя мати викладача доброго, щирого, який навчає бути Людиною. Велике щастя мати мудрого, талановитого викладача, який уміло передає свої знання та вміння. А найбільше щастя для викладача – бачити у своїх студентах продовження себе. Викладач пройшов крізь час, а час крізь нього. Чого він навчав? Як добрим бути і вдячним за добро… І співчуття, і людяності навчав, хоча за людяність не платять. Будь сильним, але й мудрим; багатим, але й щедрим будь, – він навчав.

Наближається наше свято. Свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Вітаю всіх педагогічних працівників Чернівецького коледжу дизайну та економіки, наших шанованих колег із коледжів та технікумів. Ви – ті люди, які пройшли велику життєву та професійну школу, накопичили величезний педагогічний досвід, присвятили своє життя нелегкій, соціально значимій і по-справжньому шляхетній професії.

Бажаю усім Вам щастя, радості від того, чим Ви займаєтеся, натхнення для подальших успіхів, домашнього затишку та відчуття того, що Ви найголовніші в житті кожного зі своїх студентів…

Директор Чернівецького коледжу дизайну та економіки,
голова ради директорів коледжів і технікумів Буковини
Алла Гапей

 


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38