25 Травня 2016
Відбулися заходи в рамках предметного тижня соціально-гуманітарних дисциплін

Велику увагу в Чернівецькому коледжі дизайну та економіки приділяють системі позааудиторної роботи, зокрема організації предметних тижнів. Проведення таких заходів сьогодні є однією із основних форм методичної діяльності. Їм передує велика підготовча робота протягом тривалого часу. Метою організації і проведення різних заходів з предметів соціального-гуманітарного циклу є популяризація гуманітарних дисциплін, підвищення інтересу студентів до історії, правознавства, основ філософських знань, політології, соціології; розвиток ініціативи студентської творчості; виховання у студентів потреби щодо використання науково-популярної літератури, монографій та інших джерел інформації для поглиблення знань, формування світоглядної позиції. Провідна роль в організації цих заходів належить студентам, але зусилля викладачів з організації позааудиторної роботи позитивно позначаються на результатах навчання. Відбувається узагальнення, розширення і систематизація знань студентів. Різноманітні заходи приносять їм не тільки незабутні враження, викликають зацікавленість та захоплення, а також заохочують до вивчення предметів соціально-гуманітарного циклу.

23 травня в рамках відзначення Дня Європи в Україні в коледжі відбувся свято-турнір на тему «Зустрічайте – Європа!». Метою заходу стало розширення знань студентів про європейські країни, їх культуру, історію та традиції, формування світогляду молоді, патріотичних почуттів, розвиток творчих здібностей. На святі студенти ознайомились з проблемами та перспективами євроінтеграційних процесів України на сучасному етапі, доводили, що Україна це держава, яка є пріоритетним партнером ЄС у рамках європейської політики сусідства та Східного партнерства.

Всі присутні отримали можливість не лише продемонструвати і підтвердити свої знання з історії і культури Європи, а й отримати позитивні емоції та хороший настрій.

За результатами шести етапів конкурсу журі відзначило глибокі знання, ерудованість, вміння працювати в команді – «Бізнесменів ІІІ тисячоліття» (студенти спеціальностей економічного напрямку). Команда спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів» – «Французький шик» отримала відзнаку за змістовність, креативність та артистизм, проявлені в ході турніру.

Керівники інноваційного проекту – викладачі Андросова Г. Д. та Шеремета Я. П.

24 травня студенти І та ІІ курсів прийняли участь у віртуальній подорожі «Сторінками студентської творчості. Європа ХХІ ст. очима студентів коледжу». Переможцями стали: Довганюк М. (3-901) на тему: «Терористична організація «Ісламська держава» (І місце дисципліна «Політологія»), Батрановська А. (3-203Б) «Освіта в Португалії очима студентки Батрановської Алли» (І місце дисципліна «Історія України»). Серед найкращих робіт: творчі проекти Олійник Ю. (1-801) «Стиляги – золота радянська молодь» та Терена В. (1-801) «Життя та творчість Івана Миколайчука», Кожокар А.-М. (2-203А) «Сторінками історії України», Косюченко О. (3-801) «Стан і тенденція розвитку сім’ї в сучасній Україні».

Всі автори панорами творчих робіт заслуговують на похвалу за креативність мислення, системність знань, володіння основами аналізу інформації та ініціативність, високий рівень володіння мультимедійними засобами. Керівники творчих студентських проектів: викладач-методист Андросова Г. Д. та викладач, спеціаліст ІІ категорії Шеремета Я. П. привітали переможців.

Цикл заходів циклової комісії вдало доповнювали фото матеріали та малюнки, виконані студентами коледжу на теми: «Актуальні політичні проблеми світу», «Український вимір процесів європейської інтеграції», «Культурологічне бачення розвитку сучасної цивілізації». Керівники студентських експозиційних матеріалів: викладачі гуманітарних дисциплін Андросова Г. Д., Семенюк М. С., Шеремета Я. П.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38