2018 2017 2016
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень
11 Листопада 2016
Податківці ознайомили студентів з роботою електронних сервісів
DSC_0013

Сьогодні у Чернівецькому коледжі дизайну та економіки відбулась зустріч з Бальон Наталією Миколаївною, начальником відділу організації роботи Чернівецької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Чернівецькій області, зі студентами 3 курсу економічного відділення спеціальностей «Фінанси і кредит» і «Бухгалтерський облік».

На зустрічі були присутні фахівці, які викладають навчальну дисципліну «Податкова система» Душенко Світлана Анатоліївна і Кисилиця Надія Михайлівна, а також завідувач навчально-виробничої практики Довганюк Ольга Григорівна.

Під час зустрічі обговорювалась тема «Електронні сервіси ДФС України». Наталя Бальон в режимі он-лайн ознайомила студентів із сучасними можливостями та роботою електронних сервісів. Увагу було приділено використанню загальнодоступного інформаційного довідкового ресурсу, антикорупційного сервісу «Пульс», використанню інформації з реєстрів. У виступі зроблено акценти на переваги застосування сервісу «Електронний кабінет платника податку» та доступність отримання електронного цифрового підпису для роботи в ньому із демонстрацією промо-роликів.

Майбутні фінансисти та бухгалтери із цікавістю сприймали інформацію, долучались до обговорення можливостей програмного забезпечення, проявили обізнаність в роботі окремих електронних сервісів. Зустріч виявилась корисною та пройшла в конструктивному діалозі та приємній атмосфері. На завершення Наталія Бальон побажала студентам успішно закінчити навчання, стати професіоналами у своїй роботі та залишатися свідомими громадянами своєї країни.

Висловлюємо подяку Наталії Бальон за співпрацю.


Тематичні теги:
Copyright © 2016
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ДИЗАЙНУ ТА ЕКОНОМІКИ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

echo'
tarafsiz haber porno izle
';