11 Листопада 2016
Податківці ознайомили студентів з роботою електронних сервісів

Сьогодні у Чернівецькому коледжі дизайну та економіки відбулась зустріч з Бальон Наталією Миколаївною, начальником відділу організації роботи Чернівецької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Чернівецькій області, зі студентами 3 курсу економічного відділення спеціальностей «Фінанси і кредит» і «Бухгалтерський облік».

На зустрічі були присутні фахівці, які викладають навчальну дисципліну «Податкова система» Душенко Світлана Анатоліївна і Кисилиця Надія Михайлівна, а також завідувач навчально-виробничої практики Довганюк Ольга Григорівна.

Під час зустрічі обговорювалась тема «Електронні сервіси ДФС України». Наталя Бальон в режимі он-лайн ознайомила студентів із сучасними можливостями та роботою електронних сервісів. Увагу було приділено використанню загальнодоступного інформаційного довідкового ресурсу, антикорупційного сервісу «Пульс», використанню інформації з реєстрів. У виступі зроблено акценти на переваги застосування сервісу «Електронний кабінет платника податку» та доступність отримання електронного цифрового підпису для роботи в ньому із демонстрацією промо-роликів.

Майбутні фінансисти та бухгалтери із цікавістю сприймали інформацію, долучались до обговорення можливостей програмного забезпечення, проявили обізнаність в роботі окремих електронних сервісів. Зустріч виявилась корисною та пройшла в конструктивному діалозі та приємній атмосфері. На завершення Наталія Бальон побажала студентам успішно закінчити навчання, стати професіоналами у своїй роботі та залишатися свідомими громадянами своєї країни.

Висловлюємо подяку Наталії Бальон за співпрацю.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38