9 Червня 2016
Відбулася олімпіада з культурології

7 червня 2016 р. у Чернівецькому коледжі дизайну та економіки на базі груп І курсу відбулася олімпіада з навчальної дисципліни «Культурологія». Даний захід не лише надав можливість студентам актуалізувати власні знання та проявити ерудицію в галузі мистецтва, а й дозволив по-іншому поглянути на, здавалося б, знайомі культурологічні факти. Адже, головною метою олімпіади було формування цілісного уявлення про сутність феномену культури та стимулювання інтересів студентів до самостійної культуротворчої, дослідницько-пошукової діяльності. Даний захід супроводжувався електронними презентаціями, з використанням відео- та фотоматеріалів, тестових завдань, і охоплював всі історичні періоди розпочинаючи від утворення давньосхідних цивілізацій і аж до бурхливого розвитку сучасних європейської та української культур.

Участь у заході взяли двадцять п’ять студентів коледжу. Перше місце виборола студентка групи 1-801 Олександра Мельник. Друге місце – Ліліана Климпуш (гр. 2сп203). Третє місце зайняла студентка першого курсу Крістіна Грабовецька (гр. 1-203Б).

Наступного дня у залі засідань відбулося нагородження студентів, які брали участь в олімпіаді. До всіх присутніх звернувся викладач основ філософських знань, в. о. заступника директора з виховної роботи Микола Степанович Семенюк, який зазначив, що подібні заходи забезпечують розуміння зв’язків мистецтва з природним, соціальним і культурним середовищем життєдіяльності людини, сприяють усвідомленню власної причетності до художніх традицій свого народу та збагачують емоційно-естетичний досвід молодого покоління.

Вітаємо переможців і бажаємо нових перемог та творчих звершень!

[Not a valid template]


Тематичні теги:
Copyright © 2016
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ДИЗАЙНУ ТА ЕКОНОМІКИ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38