2018 2017 2016
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень
9 Червня 2016
Відбулася олімпіада з культурології
DSC_0770

7 червня 2016 р. у Чернівецькому коледжі дизайну та економіки на базі груп І курсу відбулася олімпіада з навчальної дисципліни «Культурологія». Даний захід не лише надав можливість студентам актуалізувати власні знання та проявити ерудицію в галузі мистецтва, а й дозволив по-іншому поглянути на, здавалося б, знайомі культурологічні факти. Адже, головною метою олімпіади було формування цілісного уявлення про сутність феномену культури та стимулювання інтересів студентів до самостійної культуротворчої, дослідницько-пошукової діяльності. Даний захід супроводжувався електронними презентаціями, з використанням відео- та фотоматеріалів, тестових завдань, і охоплював всі історичні періоди розпочинаючи від утворення давньосхідних цивілізацій і аж до бурхливого розвитку сучасних європейської та української культур.

Участь у заході взяли двадцять п’ять студентів коледжу. Перше місце виборола студентка групи 1-801 Олександра Мельник. Друге місце – Ліліана Климпуш (гр. 2сп203). Третє місце зайняла студентка першого курсу Крістіна Грабовецька (гр. 1-203Б).

Наступного дня у залі засідань відбулося нагородження студентів, які брали участь в олімпіаді. До всіх присутніх звернувся викладач основ філософських знань, в. о. заступника директора з виховної роботи Микола Степанович Семенюк, який зазначив, що подібні заходи забезпечують розуміння зв’язків мистецтва з природним, соціальним і культурним середовищем життєдіяльності людини, сприяють усвідомленню власної причетності до художніх традицій свого народу та збагачують емоційно-естетичний досвід молодого покоління.

Вітаємо переможців і бажаємо нових перемог та творчих звершень!


Тематичні теги:
Copyright © 2016
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ДИЗАЙНУ ТА ЕКОНОМІКИ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

echo'
tarafsiz haber porno izle
';