2018 2017 2016
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень
23 Листопада 2017
Найкращий спосіб передбачити своє майбутнє – це створити його!
DSC_0032

Як стати успішним фахівцем? З чого почати свій шлях у професії? На кого рівнятися? – такі питання сьогодні постають у нинішніх студентів, які починають оволодівати своєю професією. Допомогти розібратись в цих питаннях студентам Державного вищого навчального закладу «Чернівецький коледж дизайну та економіки» сьогодні допомагали успішні випускники коледжу: Катерина Сава – випускниця 2007 року, дизайнер одягу, власниця творчої майстерні «SAVA» та Дарʼя Курущак – випускниця 2016 року, дизайнер весільного одягу, власниця магазину дизайнерської нижньої білизни «Danоvna». Колишні студенти коледжу згадали незабутні моменти студентського життя та свої перші кроки у професійній діяльності.

Катерина та Дар’я із задоволенням ділилися секретами власного успіху, при цьому постійно підкреслювали, що знання, які були отримані в коледжі, стали міцним фундаментом для побудови і відкриття власного бізнесу та реалізації себе у професійній сфері. В процесі спілкування студенти коледжу отримали багато корисних порад щодо навчання, розвитку дизайнерських задумів, та навіть було проведено невеликий майстер–клас з обробки елементів весільної сукні. Катерина ознайомила студентів зі власною творчою майстернею «SAVA» і запросила до співпраці, а Дарʼя представила зразки весільних плать з останньої колекції. «Наполеглива праця, постійний саморозвиток, пошук нових ідей, успішне навчання у коледжі, любов до професії» – такі умови для реалізації людини у професійній сфері. Завершуючи зустріч, колишні випускники, а сьогодні успішні бізнес–леді акцентували увагу студентів на тому, що коледж  – це територія можливостей, де можна отримати безцінний життєвий досвід, a не тільки довгоочікуваний диплом.


Тематичні теги:
Copyright © 2016
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ДИЗАЙНУ ТА ЕКОНОМІКИ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

echo'
tarafsiz haber porno izle
';