20 Грудня 2016
«Майстерня добрих справ»

До Дня Святого Миколая 19 грудня 2016 року студентами коледжу було втілено у життя благодійну акцію «Майстерня добрих справ», ініційовану благодійним сектором Студентської ради коледжу, для онкохворих дітей у відділенні кардіоонкогематології обласної дитячої лікарні. До цього дня готувались довго і дуже ретельно. Було величезне бажання допомогти, здивувати, потішити напередодні новорічних і різдвяних свят. Проте чим можна зарадити дитині, хворій на рак, не маючи на те великих коштів? Що може відволікти від лікарняної буденності, болю, сліз, операцій, хіміотерапій, можливої загрози смерті? Відповідь знайшлась – це творчість…

Творити для цих дітей і спільно з ними зголосились студенти, які долучились до благодійного сектора Студради, і взяли гідну участь у цій непростій акції, не шкодуючи ані сил, ані часу, а саме: Інна Чобану (голова благодійного сектора Студради), Кривко Надія, Марія Понич, Владислава Анака, Юлія Негрич, Анастасія Герман (студенти групи 4-203Б), Вероніка Нескоромна, Ліліана Бойчук (студенти групи 4-203А) та студент групи 3-801 Андрій Купровський.

Студентами були зібрані кошти на художні матеріали, необхідні для творчості: глину, акрилові фарби, блискітки, ґрунт, клей, лак, пензлі тощо. Своїми руками дівчата виготовили 40 ангелів з глини, які згодом заґрунтували, щоб діткам було легше їх розмальовувати. У День Святого Миколая кожен маленький пацієнт онковідділення отримав свого ангелика, якого розмальовував разом з мамою, татом чи бабусею. Творчий процес викликав захоплення не тільки у малечі, а й у їхніх близьких та персоналу лікарні. Словами важко передати той блиск, радість, цікавість, задоволення в дитячих оченятах над медичною маскою.

Проте свято для дітей на тому не скінчилось… В образах Снігуроньки та Діда Мороза з подарунками завітали наші випускники Олександра Косюченко та Володимир Кирпичов з громадського об’єднання «Streeter Chernivtsy» з конкурсами, піснями, танцями і звісно ж з солодкими подарунками, до яких ми ще додали одяг для хлопчиків 6-7 років, пошитий нашими студентами.

Благодійна святкова акція відбулась! Це відчувалось… Коли ми попрощались та вже йшли, то кожен малюк задоволено усміхався, тримаючи в руках подарунок та свого неповторного ангелика… Кажуть, що янголи – то посередники між людиною і Богом. То ж якщо це правда, то вони мають передати дитячі мрії і допомогти їх здійснити. Про що ці мрії? ОДУЖАТИ і ЖИТИ!!! Це ті прості, звичайні для нас речі, які більшість з нас, на жаль, не цінує… Під Новий рік є час замислитись … І повірити у ЧУДО!!! Бо чудеса там, де у них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони стаються…

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38