2 Червня 2017
«Майстерня добрих справ» продовжує творити з онкохворими дітками…

1 червня студенти Чернівецького коледжу дизайну та економіки Катерина Колотило, Богдана Рейкало, Анна Тодоренчук, Андрій Купровський та практичний психолог Ірина Горожанська до Дня захисту дітей організували та провели акцію «Майстерня добрих справ» для діток, які знаходяться на лікуванні у відділенні кардіоонкогематології Чернівецької обласної дитячої лікарні.

Цього разу учасники акції разом з дітками та їхніми батьками виготовляли м’ячики-антистрес. Усі матеріали були закуплені на кошти, зібрані студентами коледжу. Спільна творчість з онкохворими дітками та їхніми батьками вдалась! Це вже наша друга акція у цій лікарні та друга перемога над собою!

У цей день ми спостерігали за двома паралельними світами: діти і батьки, святково вбрані, усміхнені і серйозні, спокійні і чимось заклопотані, прямували кудись вулицями міста: хтось у справах, хтось до парку, хтось у кафе, хтось до ігрового центру, хтось святкувати випуск у дитячому садочку… Таких самих дітей і батьків ми зустріли в онковідділенні. Проте різниця була не в одязі, а в очах цих дорослих і маленьких людей та в масках на обличчях… Два паралельні світи, проте розмежовані. Межею між цими світами стала хвороба, яку потрібно подолати, перемогти, пройти всі кола, вистояти і відстояти життя. Їм неодмінно потрібно потрапити у ті 85-90% одужуючих. А що можемо зробити для них ми? Ну, звісно, окрім участі у благодійних ярмарках. Майже нічого… окрім спільної творчості, яка може подарувати веселку емоцій. А переживання гарних емоцій, як відомо, пришвидшує одужання.

Життя більшості з нас оповите, мов коконом, перебільшеними проблемами, образами, незадоволенням собою, іншими людьми, роботою, доходами, житлом, зовнішністю, віком, країною, владою, погодою… Зазвичай ми не дякуємо Всесвіту за все, що маємо. Ми вперто не бажаємо помічати такі прості, звичайні та почасти безкоштовні речі: аромат ранкової кави, спілкування з коханими, дітьми, батьками, друзями, тваринами, задоволення від роботи, споглядання природи, запах сонця, дощу, квітів, саме життя і здоров’я. Те, що стає звичним, знецінюється. Поки не втрачається. А це вже інша паралель… Хочеш розірвати цей кокон і переоцінити своє життя? Зазирни за межу!.. Коли дивишся в дитячі очі над маскою, то одразу складаються всі пазли картини життя, і з’являється усвідомлення власного щастя і багатства, якими, можливо, захочеться поділитися з іншими…

 

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38