18 Жовтня 2016
Майбутні фінансисти побували з екскурсією у відділенні ПриватБанку

18 жовтня студенти другого курсу економічного відділення, які навчаються за спеціальністю «Фінанси і кредит» у Чернівецькому коледжі дизайну та економіки, побували з екскурсією у відділенні «ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ» Чернівецької ПАТ КБ ПриватБанк. В ході екскурсії студенти прослухали лекцію на тему: «Відкритий банківський світ з ЮніорБанком».

«Надзвичайно важливо, щоб студент, який уже обрав свою життєву дорогу, добре уявляв, з чим йому доведеться мати справу в майбутній професійній діяльності, – говорить Наталія Гуцул, керівник відділення. – Адже майбутньому фінансисту потрібен час, аби привести свої уявлення у відповідність із реальним станом речей. Бо часто буває так, що вчорашній студент приходить працювати і виявляється, що він уявляв собі все зовсім не так. У таких випадках потрібен час для адаптації. А якщо студент навчається, так би мовити, у безпосередній близькості до майбутньої професії, адаптація займає лічені дні».

Наталія Іванівна цікаво й доступно розповіла історію виникнення та суть грошей, про те, як працює сьогоднішня українська фінансова система: рух регулярних платежів, принципи роботи пластикових карток, платіжних систем. Поговорили й про депозити та кредити. Для майбутніх фінансистів провели екскурсію залами й кабінетами відділення та показали роботу банку зсередини. Під час екскурсії «Відкритий банківський світ з ЮніорБанком» студенти мали змогу побачити як саме співробітники банку обслуговують клієнтів, досліджували як виглядають справжні гроші та вчилися відрізнити їх від підробки. На завершення екскурсії кожен із учасників цього пізнавального заходу отримав сертифікат про участь.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ДИЗАЙНУ ТА ЕКОНОМІКИ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38