2018 2017 2016
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень
28 Грудня 2016
Колектив коледжу позитивно оцінив роботу його директора у 2016 році
DSC_0097

28 грудня в лекційній аудиторії Чернівецького коледжу дизайну та економіки відбулися Загальні збори трудового колективу. У достатній для кворуму кількості на заході зібралися керівники структурних підрозділів, викладачі, співробітники та студенти.
 На порядок денний було винесено питання: звіт директора коледжу про виконання умов контракту з Міністерством освіти і науки України у 2016 році.
Голова профспілкової організації Наталка Кучінік, яка головувала під час Загальних зборів, ознайомила присутніх із порядком денним і запросила до виступу директора коледжу.
У своєму виступі Алла Василівна зупинилася на питаннях, що заслуговували на її думку, особливої уваги і детальнішого роз’яснення з огляду на норми Закону України «Про вищу освіту». Зокрема, вона торкнулася питань формування контингенту студентів, змін у кадровому складі, розвитку матеріально-технічної бази коледжу, фінансової діяльності тощо. Алла Василівна відобразила у своїй доповіді ключові аспекти власної роботи та усіх підрозділів і служб нашого навчального закладу.
«Коледж постійно намагається відстоювати свої позиції і на ринку освітніх послуг, і на ринку праці, активно співпрацюючи з підприємствами, установами й організаціями. Завдяки системним заходам, спрямованим на підвищення якості освіти, позиція коледжу в системі освіти Буковини залишається стабільно високою», – завершила свій виступ Алла Гапей.
Свої міркування щодо звіту директора висловили викладач матеріалознавства Марія Біла, помічник директора Микола Пекарський, голови предметних (циклових) комісій філологічних дисциплін Марія Смутняк, обліково-фінансових дисциплін Тетяна Махній. Усі промовці вносили пропозицію оцінити роботу директора за звітний період позитивно. У свою чергу, Загальні збори трудового колективу одноголосно ухвалили рішення вважати роботу директора у 2016 році задовільною.
Завершився захід на піднесеній ноті. Насамкінець Алла Василівна побажала колегам і студентам добре відпочити на наворічні та різдвяні свята і набратися сил для нових здобутків у наступному році.


Тематичні теги:
Copyright © 2016
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ДИЗАЙНУ ТА ЕКОНОМІКИ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

echo'
tarafsiz haber porno izle
';