28 Грудня 2016
Колектив коледжу позитивно оцінив роботу його директора у 2016 році

28 грудня в лекційній аудиторії Чернівецького коледжу дизайну та економіки відбулися Загальні збори трудового колективу. У достатній для кворуму кількості на заході зібралися керівники структурних підрозділів, викладачі, співробітники та студенти.
 На порядок денний було винесено питання: звіт директора коледжу про виконання умов контракту з Міністерством освіти і науки України у 2016 році.
Голова профспілкової організації Наталка Кучінік, яка головувала під час Загальних зборів, ознайомила присутніх із порядком денним і запросила до виступу директора коледжу.
У своєму виступі Алла Василівна зупинилася на питаннях, що заслуговували на її думку, особливої уваги і детальнішого роз’яснення з огляду на норми Закону України «Про вищу освіту». Зокрема, вона торкнулася питань формування контингенту студентів, змін у кадровому складі, розвитку матеріально-технічної бази коледжу, фінансової діяльності тощо. Алла Василівна відобразила у своїй доповіді ключові аспекти власної роботи та усіх підрозділів і служб нашого навчального закладу.
«Коледж постійно намагається відстоювати свої позиції і на ринку освітніх послуг, і на ринку праці, активно співпрацюючи з підприємствами, установами й організаціями. Завдяки системним заходам, спрямованим на підвищення якості освіти, позиція коледжу в системі освіти Буковини залишається стабільно високою», – завершила свій виступ Алла Гапей.
Свої міркування щодо звіту директора висловили викладач матеріалознавства Марія Біла, помічник директора Микола Пекарський, голови предметних (циклових) комісій філологічних дисциплін Марія Смутняк, обліково-фінансових дисциплін Тетяна Махній. Усі промовці вносили пропозицію оцінити роботу директора за звітний період позитивно. У свою чергу, Загальні збори трудового колективу одноголосно ухвалили рішення вважати роботу директора у 2016 році задовільною.
Завершився захід на піднесеній ноті. Насамкінець Алла Василівна побажала колегам і студентам добре відпочити на наворічні та різдвяні свята і набратися сил для нових здобутків у наступному році.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38