14 Червня 2017
Голови обласних Рад директорів ВНЗ І–ІІ р. а. України відвідали Чернівецький коледж дизайну та економіки

14 червня у рамках проведення Всеукраїнської наради Спілки голів обласних Рад директорів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації України до Чернівецького коледжу дизайну та економіки завітали голови обласних рад директорів коледжів і технікумів з усіх куточків нашої держави. Високоповажні гості мали змогу не лише ознайомитися з навчально–методичною, але й матеріально–технічною базою навчального закладу.

Учасники наради на чолі з головою Спілки обласних рад директорів ВНЗ I–II р. а. України Анатолієм Похресником мали змогу побачити як в атмосфері доброзичливості та взаєморозуміння, педагогіці співтворчості і співробітництва формуються майбутні конкурентоспроможні фахівці.

Гості з цікавістю переглянули показ мод від студентського модельного агентства «Рута». Родзинками заходу став показ колекцій, що цьогоріч здобули перемогу на XVII Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів «Печерcькі каштани» та колекції неймовірно красивих суконь і костюмів з елементами української вишивки, виконаних за зразками з альбому Еріха Кольбенгаєра «Взори вишивок домашнього промислу на Буковині».

На завершення зустрічі, голови обласних рад директорів вражені досягненнями викладачів і студентів, подякували за теплий прийом і побажали подальшого процвітання та плідної праці, зберігаючи й надалі високий авторитет Чернівецького коледжу дизайну та економіки в системі вищої освіти буковинського краю!

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38