25 Листопада 2017
Голгофа голодної смерті!

24 і 25 листопада в Чернівецькому коледжі дизайну та економіки відбулись заходи присвячені вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 р.

На вечорі-реквіємі «Великі жертви твої, Україно» студенти I курсу спеціальності «Бухгалтерський облік та оподаткування» розповіли про нечуваний в історії людства голодомор, який став геноцидом цілого народу. Цю жахливу за своїми намірами та масштабами акцію більшовизму було ретельно проаналізовано у презентаціях студентів . Значний обсяг зібраної інформації дозволив детально передати всю правду про ті страшні роки та сприяв вихованню свідомого патріотизму і співчуття до невинних жертв карального задуму. Дуже доречно прозвучала пісня «Свіча» в акапельному виконанні студентки IV курсу. Хвилиною мовчання студенти вшанували пам’ять мільйонів людей закатованих голодом.

Найкращі результати творчого конкурсу «Жнива скорботи» були представлені на тематичній виставці у форматі фото робіт, есе, доповідей та малюнків студентів.

В бібліотеці коледжу було оформлено книжкову і фотовиставку «Голодомор – невиплакані сльози України…», на якій були представлені матеріали з вивчення Великого голоду в Україні 1932-1933 рр., а також архівні світлини тих часів. До створення виставки долучилась викладач рисунку Тетяна Зюб, яка зобразила скульптуру дівчинки «Гірка пам’ять дитинства», що нагадує про трагічну долю найвразливіших жертв Голодомору — дітей.

25 листопада студенти коледжу відвідали фотовиставку пам’яті жертв Голодомору «ЖНИВА РОЗПАЧУ» в приміщенні Обласного художнього музею Чернівців. На виставці студенти долучились до Всеукраїнської акції «Запали свічку», а також переглянули короткометражні фільми про видатних особистостей, які пережили голодомор.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38