19 Травня 2016
Досвід роботи представила предметна (циклова) комісія природничо–математичних дисциплін

18 травня 2016 року в Чернівецькому коледжі дизайну та економіки визначено як день предметної (циклової) комісії природничо-математичних дисциплін. Творча група педагогів циклу на чолі з викладачем-методистом Мартинюк Людмилою Василівною до цього дня узагальнила досвідні матеріали з викладання точних наук в навчальному закладі і висвітлила їх у фотомонтажі «Рух до суспільства знань». Вміщені в ньому аналітичні матеріали віддзеркалюють здобутки колективної праці викладачів комісії з інтенсифікації навчально-виховного процесу. Стенд привертає увагу колег, співробітників та студентів до досвіду роботи викладачів інформаційно-комп’ютерних дисциплін Мартинюк Людмили Василівни, Король Лесі Михайлівни, Дереворіза Максима Володимировича, викладача математики Фоглінської Надії Борисівни, хімії та біології Буркут Божени Дем’янівни, фізики і астрономії Юрценюк Наталії Сидорівни, фізичного виховання Головачука Сергія Миколайовича і Головачук Валентини Володимирівни.

В цей день викладач Фоглінська Н. Б. провела відкрите заняття, на якому на практиці показала, яким чином підводить студентів до саморозвитку, забезпечує в процесі взаємодії зі студентами пробуджуюче навчання. З цією метою вона використала метод організації навчання студентів в спеціально створених умовах ігрової діяльності, в процесі якої пошукачі знань були поставлені перед необхідністю розв’язувати різноманітні задачі.

Метою усного хімічного журналу: «У світі калорій», проведеного першокурсниками під керівництвом Буркут Б.Д., було закріплення знань студентів про рівноважні процеси, осмислення законів збереження енергії, біохімічних реакцій в природі та ознайомлення учасників заходу із принципами здорового харчування, засвоєння поняття про екологію.

На відкритих заняттях викладачі вдало використали мультимедійну апаратуру, яка сприяла активізації пізнавальної активності студентів.

Підведено також підсумки інтелектуальних змагань студентів з природно-математичних та інформаційно-комп’ютерних дисциплін. Переможці внутріколеджанських олімпіад нагородженні грамотами.

День предметної (циклової) комісії завершився презентацією внутріколеджанського журналу «Педагогічний пошук», в якому вміщено публікації викладачів Чернівецького коледжу дизайну та економіки на шпальтах всеукраїнських і крайових педагогічних видань в 2012-2016 роках.

У фокусі цих публікацій – керований навчальний процес із реальними прогнозованими результатами, проблеми вкорінення в освітній процес ідей синергетики, впровадження дистанційної форми навчання, найновітніших досягнень професійно-орієнтивних та психолого-педагогічних наук.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38