19 Травня 2016
День вишиванки у Чернівецькому коледжі дизайну та економіки

19 травня в Чернівецькому коледжі дизайну та економіки відзначили День вишиванки – символу, який єднає українців. Одягнувшись у вишиті сорочки та сукні, студенти і викладачі прийшли до коледжу. Усміхнені обличчя та блиск в очах прекрасно доповнювали орнаменти на їх вбранні. Відзначення Дня вишиванки має на меті збереження українських цінностей та їх популяризацію серед студентської молоді. Сьогодні в коледжі можна було побачити безліч варіацій національної сорочки, які різнилися між собою орнаментом, тканиною, технікою виконання та гамою барв. Вишиванки були чорно-білі, біло-червоні, різнокольорові, довгі, короткі, зі старовинними і сучасними орнаментами.

Патріотичним духом був пронизаний увесь день. Свято було помітне і в коридорах, і в навчальних аудиторіях, куди в яскравому вбранні студенти прийшли здобувати знання. А під час перерви у внутрішньому дворі коледжу відбувся конкурс вишиванок. Авторитетне журі визначало кращих з кращих.

День вишиванки хтось сприймає як свято, а хтось – ні. Але з року в рік збільшується число тих, для кого сьогоднішній день є визначальним, як такий, що символізує поступове відродження України. Не в економічному сенсі, а в моральному, глибоко духовному.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38