12 Травня 2016
День матері у родинному колі

11 травня 2016 року в актовій залі Чернівецького коледжу дизайну та економіки відбувся святковий концерт з нагоди Дня матері та Міжнародного Дня сім’ї. Як відомо, День матері в Україні відзначають у другу неділю травня, а Міжнародний День сім’ї – 15 травня. На урочистий захід завітали батьки студентів і батьки учнів, що виявили бажання приєднатися до дружньої колежанської родини.

Сім’я, родина – це велике диво,

Там є любов і ласка, і тепло,

Там дітям радісно і затишно, і мило,

Щоб завжди так у всіх було!

До запрошених на святковий концерт із вітальним словом звернулася директор коледжу Алла Гапей. Привітавши всіх із цим ніжним і весняним святом, Алла Василівна зазначила, що викладачі постійно допомагають, турбуються про студентів і підтримують у будь-якій ситуації.

Особливо вразили присутніх емоційно наповнений відеоролик, відзнятий на вірш студентки 1 курсу Христини Нягу та чарівний вальс у виконанні зразкового художнього колективу студії бально-спортивного танцю «Молодість» Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини». Додали тепла у кожне серце й виступи діток працівників коледжу.

Також, до всіх присутніх звернулася мама успішної студентки четвертого курсу Галини Вінтоняк, яка раніше сама навчалася у нашому навчальному закладі. А учасники модельного агентства «Рута» в подарунок продемонстрували прекрасну, захоплюючу колекцію «Величне століття».

Свято завершилося зворушливою піснею «Мам», яку виконала цьогорічна випускниця коледжу Кароліна-Олександра Гаврилюк.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38