3 Березня 2017
Чернівецький коледж дизайну та економіки був представлений на міжнародному форумі

02 березня 2017 року в Буковинському державному медичному університеті розпочала роботу ІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих учених «Студентське самоврядування та його роль у формуванні гуманістичних цінностей». У конференції беруть участь 540 учасників з України, Німеччини, Румунії, Узбекистану, Молдови.
На конференції Чернівецький коледж дизайну та економіки представили: студентка ІІІ курсу економічного відділення, голова волонтерського сектора Студентської ради коледжу Інна Чобану, яка виявилася наймолодшим учасником цього міжнародного форуму, а також її науковий керівник – практичний психолог коледжу Ірина Горожанська. При підготовці тез та доповіді було обрано напрямок роботи «Студентське волонтерство та його сфера діяльності в Україні та за кордоном».

Інна Чобану виступила з доповіддю на тему: «Волонтерство як засіб соціального виховання студентської молоді Чернівецького коледжу дизайну та економіки», у якій були висвітлені усі напрямки роботи волонтерського сектора та благочинні акції, проведені протягом останніх трьох років. Наукові тези увійшли до Збірки матеріалів ІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих учених «Студентське самоврядування та його роль у формуванні гуманістичних цінностей».

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38