16 Грудня 2017
Благодійна ініціатива «Диво на Миколая»

Ви мріяли хоча б колись про те, що з вами напередодні новорічних свят трапиться диво?! До прикладу, Ви заходите до чарівного магазину, обираєте собі одяг до душі, забираєте його і йдете собі, оплативши все обране вдячною посмішкою. Хоча можна і без неї… Авжеж мріяли, особливо у дитинстві! Дорослим реалістам давно відомо, що дива не трапляються самі по собі (принаймні, вкрай рідко), тому їх (дива, мрії, бажання) потрібно втілювати, докладаючи власні сили і ресурси. 16 грудня 2017 року у Чернівецькому коледжі дизайну та економіки відбулось звичайне диво…

Звичайне – тому що зробити щось подібне під силу кожному. А диво – тому, що це, сподіваємось, допомогло здійснитись мріям і бажанням тих, хто самотужки не може перетворити бажане на дійсність. Педагогами і студентами коледжу був організований благодійний захід «Диво на Миколая», на якому діти, сім’ї яких опинились у складних життєвих обставинах, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають на вихованні у спеціалізованих закладах освіти Буковини мали змогу обрати собі різноманітний одяг. Повсякденні та святкові сукні, демісезонні пальта, костюми, спідниці, брюки, сорочки – всі вироби, виготовлені нашими студентами під час навчальних практик, курсових та дипломних проектів.
Дива трапляються, повірте! Навіть якщо для цього треба докласти власних зусиль і бажання зробити щасливішим когось іншого, особливо, дитину, яка повинна вірити, що і про неї дбає Святий Миколай!
Коледж висловлює вдячність Департаменту освіти і науки облдержадміністрації за сприяння у проведенні акції.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38