26 Листопада 2016
На дні відкритих дверей учні відчули себе студентами

26 листопада Чернівецький коледж дизайну та економіки гостинно відчинив двері для учнів випускних класів, які визначаються зі своїм професійним майбутнім. Захід пройшов у атмосфері веселого студентського свята, оскільки саме студенти розповіли про особливості та переваги навчання за обраними спеціальностями.

Студенти поділилися із гостями заходу своїми враженнями від навчання у Чернівецькому коледжі дизайну та економіки; розповіли, що значить для них бути студентом; ведучі заходу – Паладій Марія та Терен Віталій – разом із представниками студентської ради коледжу розкрили особливості здобуття знань за кожною з спеціальностей: “Фінанси, банківська справа та страхування”, “Облік і оподаткування”, “Моделювання та конструювання промислових виробів”.

Спеціально для дня відкритих дверей студентська рада коледжу зняла і продемонструвала відеоролики про студентське життя, про значення коледжу у розвитку студентів та про можливості відчути і розвинути у собі мистецтво економіки. Справжньою окрасою Дня відкритих дверей стали покази студентського модельного агентства “Рута” колекцій пальт “Мальованки” та чоловічих піджаків “Men’s jackets priority” (керівник Анна Молофій). На завершення студентка третього курсу Анастасія Супрович подарувала гостям музичний дарунок. Кожен учень мав можливість відчути себе справжнім студентом, примірявши святкові мантії, які одягають студенти коледжу. Щоб зберегти спогади про відчуті емоції, усі гості могли зробити на пам’ять фото у спеціально облаштованій фотозоні.

Для учнів – майбутніх студентів та їхніх батьків була організована екскурсія навчальними аудиторіями, викладачі продемонстрували забезпечення навчального процесу методичними розробками та інформаційно-комп’ютерними технологіями.

Тепла і затишку в загальний настрій цього дня додала вже традиційна церемонія чаювання та частування, де гості коледжу могли ближче познайомитися, поспілкуватися зі студентами і викладачами, поділитися враженнями та знайти відповіді на запитання, які їх хвилюють.

Сподіваємося, що нинішні і майбутні гості днів відкритих дверей Чернівецького коледжу дизайну та економіки 1 вересня 2017 року стануть частиною дружньої студентської родини нашого закладу.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38