9 Листопада 2016
Відбулася інтелектуальна гра «Ерудит-дует»

9 листопада в лекційній аудиторії Чернівецького коледжу дизайну та економіки на базі груп другого курсу економічного та технологічного відділення денної форми навчання викладачем основ філософських знань Миколою Степановичем Семенюком була проведена інтелектуальна гра «Ерудит-дует» з навчальної дисципліни «Людина і світ».

Основним завданням даного заходу було не лише підведення підсумків вивченого матеріалу з даної дисципліни, але й розвиток логічного мислення, розширення кругозору, набуття навичок командної гри та застосовування їх на практиці тощо. Саме тому, такого типу ігри використовуються з навчально-пізнавальною, розважальною та розвивальною метою.
На початку заходу студенти розподілилися на дві команди «Дизайн-квартет» (гр. 2–203 А і 2–203) і «Економ-квартет» (гр. 2–801 і 2–901), та обрали собі капітанів. Оцінювали ерудовані виступи члени журі – старости академічних груп на чолі з головою Студентської ради коледжу Віталієм Тереном.
Дані інтелектуальні змагання складалися з семи раундів – «Фотозапитання», «Анаграми», «Суспільна логіка», «Продовжіть відеосюжет», «Хто я?», «Чарівна скринька» та «музичного» конкурсу.
У підсумку перемогу здобула команда «Економ-квартет» з результатом 15 балів, студенти спеціальностей «Фінансти та кредит» і «Бухгалтерський облік». Всі учасники заходу заслуговують на похвалу, адже їм вдалося продемонстрували не лише грунтовні знання зі суспільнознавчої дисципліни, а й власні інтелектуальні здібності, креативність, уміння працювати в команді та боротися за перемогу.

 [Not a valid template]


Тематичні теги:
Copyright © 2016
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ДИЗАЙНУ ТА ЕКОНОМІКИ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38