8 Грудня 2021
Днями відбувся турнір знань з навчальної дисципліни «Основи філософських знань»
Учасниками інтелектуальних змагань стали студенти п’яти груп економічного та технологічного відділень денної форми навчання. Організатор турніру – викладач основ філософських знань Микола Семенюк вважає важливим підведення підсумків з цього суспільнознавчого курсу, завдяки якому здійснюється формування світоглядного самовизначення особистості на засадах демократичного вибору та плюралізму.
Читати >>
8 Грудня 2021
Міжнародний день художника

Сьогодні, у Міжнародний день художника, ми зазирнули до кабінету рисунку та живопису, щоб побачити світ творчості зсередини. Студенти–модельєри набираються знань та практичних навиків у викладача Тетяни Яворської. Разом вони пишуть спільну картину життя в мистецькому просторі Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну

Читати >>
8 Грудня 2021
Музей – це місце, де відпочинок, натхнення та отримання нових знань органічно переплітаються між собою
У цьому нас переконують студентки другого курсу, які разом із куратором групи Ольгою Віхровою відвідали сьогодні Чернівецький обласний краєзнавчий музей.
Читати >>
8 Грудня 2021
Студенти показали риси характеру справжніх захисників України!

Ми любимо ділитись враженнями і емоціями від подій, що відбуваються у Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну. Сьогодні ми вкотре переконалися у тому, які круті у нас студенти і, звісно, викладачі. Інтелектуально–спортивний батл до Дня збройних сил України зібрав охочих у спортивній залі. Студенти показали не тільки фізичну міць, а ще й витримку, силу волі, взаємодопомогу – риси характеру справжніх захисників України!

Читати >>
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38