2018 2017 2016
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень
11 Грудня 2017
Розширюємо горизонти співпраці
DSC_0155

У межах робочого візиту 11 грудня в Чернівецькому коледжі дизайну та економіки перебувала пані Вілма Еліза Фуентес, віце–президент з академічних питань Коледжу Санта Фе (штат Флорида, США). У складі делегації коледж також відвідали: Віра Терновська, фахівець з питань освіти відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні та Віктор Вихор, головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України.

У ході зустрічі відбулося обговорення з директором коледжу Аллою Гапей місця молодших спеціалістів у системі освіти України і на ринку праці, а також перспективи їх підготовки в Україні. Йшлося й про впровадження однієї з фулбрайтівських програм співпраці для керівників коледжів – Community College Administrator Program with Ukraine. Програма перебування в Чернівцях пані Вілми Фуентес була вкрай насиченою, але вона мала можливість ознайомитися з організацією та проведенням освітнього процесу у Чернівецькому коледжі дизайну та економіки і поспілкуватися зі студентством. Студенти коледжу висловили свою вдячність пані Фуентес за візит та побажали плідної і ефективної роботи в рамках засідання круглого столу з керівниками закладів вищої освіти, яке відбувалось в стінах коледжу.


Тематичні теги:
Copyright © 2016
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ДИЗАЙНУ ТА ЕКОНОМІКИ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

echo'
tarafsiz haber porno izle
';